XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS

Featured
 • Featured
 • Accessories
 • Furniture
بستن

اگریکل روی

Agrichel Zn

EDTA Zn
کود کلاته اگریکل روی، افزایش قدرت متابولیسم و باروری گیاه شرکت تولید کننده : Mash chemical بلژیک  نحوه مصرف : محلولپاشی بسته‌بندی : ۱ کیلوگرمی عنصر روی در ساخت اکسین، کلروپلاست و متابولیسم کربوهیدرات­ها نقش داشته، همچنین در رشد طولی شاخه‌ها و تشکیل هورمون­های گیاهی موثر می‌باشد. با توجه به مقدار ناچیز عنصر روی در خاک، pH بالا و مقدار کود فسفره مصرفی بالا می­تواند مقدار روی قابل جذب گیاه را کاهش دهد. از طرفی دیگر چون تحرک روی در گیاه نسبتاً محدود بوده و نشانه­های کمبود ابتدا در بافت­های جوان به صورت کوچک ماندن برگ و سرشاخه های عاری از برگ مشاهده می­شود، اگریکل روی با عامل کلات کننده EDTA می­تواند مشکلات مزبور را برطرف کند. لازم به ذکر است که بیشترین جذب در اوایل فصل رشد صورت گرفته و همچنین در باغات در انتهای فصل نیز مصرف روی تأثیر چشمگیری بر روی محصول سال بعد خواهد داشت.
مکان گیرنده
بستن

کلروتالونیل (۷۵% اس سی)

Chlorothalonil (75% SC)

قارچ کش غیر سیستمیک با اثر حفاظتی

Non-systemic Fungicide With Protective Action نام تجاری: داکونیل Daconil دوره کارنس: ۱۴ روز معرفی : کلروتالونیل، قارچ کشی غیر سیستمیک با اثر حفاظتی است که برای مبارزه با بیماریهای آلترنالیا، لکه موجی و سفیدک دروغی گوجه فرنگی و سیب زمینی به کار برده می‌شود.
مکان گیرنده
بستن

فرودوکسین

Ferodoxin

EDDHA Fe
جذب سریع آهن جهت انجام تمام متابولیسم گیاهی با کود فرودوکسین شرکت تولید کننده :Pomagro  اسپانیا نحوه مصرف : خاک مصرف بسته‌بندی : ۱ کیلوگرمی از آنجایی که یکی از دلایل زردی و کلروز برگ­ها کمبود آهن است استفاده از آهن در تمامی محصولات زراعی و باغی امری اجتناب­ ناپذیر است. آهن در خاک های قلیایی و آهکی به شکل غیر قابل جذب در آمده، بنابراین یکی از روش های جلوگیری از رسوب کردن آهن، کلاته کردن آهن است. آهن به عنوان عنصری که در فتوسنتز و تنفس گیاهی و همچنین تشکیل  سبزینه نقش مهمی بر عهده دارد، یکی از عناصر کلیدی جهت انجام فرآیندهای فیزیولوژیک گیاه می باشد.
بستن

ایمیداکلوپراید (۳۵ % اس سی)

Imidacloprid (35% SC)

حشره کش سیستمیک با اثر تماسی و گوارشی Systemic Insecticide With Contact & Stomach Action نام تجاری:   کنفیدر  Confidor دوره کارنس:  ۲۱ روز

معرفی: ایمیداکلوپراید حشره کشی است سیستمیک و شبه نیکوتینی و از گروه شیمیایی ایمیدازولها با اثر تماسی و گوارشی که بر علیه آفات مهم نباتی به ویژه حشرات مکنده در مرکبات،پسته،درختان میوه و زراعات های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS SIMPLE

shirt-tab Fashion
Featured
 • Featured
 • Man
 • Woman
بستن

کوپراکسی کلراید (۳۵ % دبلیو پی)

Copper Oxycloride (35% WP)

قارچ کش و باکتری کش تماسی با اثر حفاظتی Contact Fungicide & Bactericide With Protective Action نام تجاری:  کوپراکسی کلراید  Copper oxychloride دوره کارنس:  ۱۴ روز

معرفی:  این قارچکش در بازار با نام تجاری کوپراکسی کلراید ( Copper oxychloride(WP35% موجود است. کوپراکسی کلراید قارچکش و باکتری کش از گروه ترکیبات مسی بوده که بصورت پودر قابل اختلاط با آب (WP35%) جهت کنترل طیف وسیعی از پاتوژنها استفاده می‌شود. این ترکیب در آب و حلالهای آلی به مقدار کم حل می‌شود ولی در اسیدهای قوی معدنی با تولید نمک حل می‌شود. در محیطهای خنثی بسیار پایدار است. کوپراکسی کلراید برای پستانداران و انسان سمیت ضعیفی داشته و برای زنبور عسل و ماهیها نیز بی خطرمی باشد.

 
مکان گیرنده
بستن

بنتازون (۴۸ % اس ال)

Bentazone (48% SL)

علف کش تماسی و انتخابی Contact & Selective Herbicide نام تجاری:  بازاگران  Basagran دوره کارنس:

معرفی: این علف کش در بازار با نام تجاری بازاگران BASAGRAN 48%SL وجود دارد. بنتازون علف کشی است از گروه بنزوتیادیازینون که دارای خاصیت تماسی و انتخابی بوده و جهت کنترل علفهای هرز پهن برگ یکساله و چند ساله و خانواده اویار سلام در مزارع سویا، لوبیا، نخودفرنگی، شبدر، یونجه، ذرت، گندم، جو و برنج مصرف می گردد. بنتازون به سرعت تجزیه شده و میزان باقیمانده این سم در محصولات سمپاشی شده کمتر از ۰/۰۰۵ ppm است. نیمه عمر بنتازون در شالیزار ۳۸ روز است. جابه جایی این سم در خاک به کندی بوده و بسته به نوع خاک متفاوت است و حداکثر به یک سانتیمتر زیر سطح خاک می رسد. برای ماهیان سمیتی ندارد.میزان حلالیت این ترکیب در دمای ۲۵ درجه سانتیگراد ۰/۱۳ میلی گرم در یک لیتر آب و در دمای ۲۰ درجه سانتیگراد، ۶۹ گرم در یک لیتر زایلن، ۷۳ گرم در یک لیتر استون، ۵/۶ گرم در یک لیتران هگزان و ۹۲۰ گرم در یک لیتر کلروفورم می باشد.

بستن

ان پی کی ۲۰-۲۰-۲۰

NPK 20-20-20+TE

K P N
کود کامل محلول در آب جهت تمامی فصول و محصولات شرکت تولید کننده : Mash chemical بلژیک نحوه مصرف :آبیاری، محلولپاشی بسته‌بندی : ۱۰ و ۲۵ کیلوگرمی این کود پودری که شامل عناصر اصلی نیتروژن، فسفر و پتاسیم به یک نسبت است، دارای انواع عناصر ریزمغذی مهم و مورد نیاز گیاه بوده و نقش موثری در رفع تمام نیازمندی­های گیاه دارد. حلالیت بسیار بالای این کود در آب و قابلیت جذب حداکثری این عناصر از طریق ریشه و برگ از ویژگی های مهم این کود کامل می باشد. از طرف دیگر عناصر ریزمغذی در این کود به صورت کلات EDTA بوده که عناصر ریزمغذی را قادر می سازد تا از دو طریق (محلولپاشی و آبیاری) قابلیت جذب داشته باشد.
مکان گیرنده
بستن

تیوفانات متیل (۷۰ % دبلیو پی)

Thiophanate Methyl (70% WP)

قارچ کش سیستمیک با اثر حفاظتی و معالج Systemic Fungicide With Protective & Curative Action نام تجاری:  توپسین ام Topsin M دوره کارنس:

معرفی: تیوفانات متیل قارچ کشی سیستمیک از گروه بنزو ایمیدازول بوده که از راه ریشه ، برگ جذب شده و طیف وسیعی از عوامل بیماری زا در محصولات مختلف کنترل می کند. تیوفانات متیل بسته به نوع بیماری و محصول به اشکال مختلف از جمله ضدعفونی بذور و نشاء ها ، ضدعفونی میوه ( غوطه ور ساختن در محلول سمی ) کاربرد خاکی و پاشش روی شاخ و برگ قابل مصرف است.

XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS ALTERNATIVE

Fashion
Featured
 • Featured
 • Man
 • Woman
مکان گیرنده
بستن

پرمترین (۲۵ % ئی سی)

Permethrin (25% EC)

حشره کش غیر سیستمیک با اثر تماسی و گوارشی   Non-systemic Insecticide With Contact Action نام تجاری:  آمبوش  Ambush دوره کارنس:  ۷ روز

معرفی: پرمترین حشره‌کشی غیر سیستمیک از گروه پایروتروئیدهای مصنوعی است، که با نحوه اثر تماسی و گوارشی طیف وسیعی ازحشرات و بند پایان را کنترل می‌کند. بطورکلی این ترکیب به منظور کنترل سخت بالپوشان، بالپولکداران، دوبالان، زنبورها و حشرات مکنده روی توتون، چغندرقند، پنبه، سویا، سبزیجات و صیفی جات، پسته، گردو، انجیر، انگور و درختان میوه دانه‌دار و هسته دار و قابل استفاده است.

بستن

کربوکال پلاس

Carbocal Plus

B Ca MgO
تامین سریع عناصر میکرو ماکرو با ترکیب کلات شده با EDTA و گلوکونیک اسید شرکت تولید کننده :  Pomagro  اسپانیا نحوه مصرف :  محلولپاشی بسته‌بندی :  ۱ و ۵ کیلوگرمی کربوکال  پلاس حاوی عامل کلات کننده گلوکونیک اسید بوده و با داشتن کلسیم بالا در کنار بر و منیزیم در گلدهی، رشد میوه و رفع ترک خوردگی میوه بسیار موثر است. این ترکیب در طیف وسیعی از گیاهان زراعی، باغی و گلخانه ها توصیه می گردد.
بستن

کود پاش دو چرخ

 لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

 
بستن

زئوگرین سی ال اس

ZEOGREEN CLS
Sio۲ Fe۲O۳ So۳ MgO Cao K۲O
 تامین سریع عناصر کلسیم و سیلیسیم
شرکت تولید کننده :  Pomagro  اسپانیا نحوه مصرف :  محلولپاشی بسته‌بندی :  ۱ و ۵ کیلوگرمی مقدار بالای عناصر کلسیم و سیلیسیم در این کود، افزایش ترشح فیتوآلکسین، کاهش استرس خشکی و سرما و همچنین سم زدایی را منجر می گردد، مصرف این کود افزایش کلروفیل، رشد ریشه، سنتز پروتئین، گلدهی، تحمل گیاهان به استرس های محیطی، عمر انبارداری، رنگ دهی و مزه بهتر میوه­ ها و نهایتا افزایش عملکرد محصول را به دنبال دارد.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS ARROWS PAGINATION

shirt-tab Electronics
Featured
 • Featured
 • Mobile
 • Smartwatches
مکان گیرنده
بستن

مانکوزب (۸۰ % دبلیو پی)

Mancozeb (80% WP)

قارچ کش حفاظتی Protective Fungicide نام تجاری:  دیتان ام  Dithan M دوره کارنس:  ۱۰ روز

معرفی: این قارچ کش در بازار با نام تجاری دیتان ام Dithan M45WP%80 وجود دارد. مانکوزب از گروه شیمیایی  (alkylenebis dithiocarbamate) می‌باشد. این ترکیب به صورت ۸۰% پودر وتابل فرموله می‌شود که جهت کنترل بسیاری از بیماری‌های قارچی بخصوص فیتوفتورا، لکه سیاه، سفیدک داخلی، زنگ روی محصولاتی نظیر سیب‌زمینی و گوجه‌فرنگی، کدوئیان، انگور، غلات، ذرت، پنبه، کاهو، آفتابگردان و گیاهان زینتی مصرف می‌گردد. مانکوزب در برابر حرارت و رطوبت به آهستگی تجزیه می‌شود. در محیط اسیدی ناپایدار است. در حالت خشک خورندگی ندارد. در حلال‌های آلی نامحلول است.

 
بستن

ان پی کی ۱۰-۵۲-۱۰

NPK 10-52-10+TE
K P N
کود کامل محلول در آب جهت تمامی فصول و محصولات شرکت تولید کننده : Mash chemical بلژیک نحوه مصرف :آبیاری، محلولپاشی بسته‌بندی : ۱۰ و ۲۵ کیلوگرمی این ترکیب حاوی عناصر پر مصرف ازت، فسفر و پتاسیم بوده و کاملاً محلول در آب است. این کود به صورت مخلوط با آب آبیاری و همچنین خاکی قابل مصرف می­باشد. کود مذکور فاقد هر گونه عامل ایجاد کننده شوری در خاک بوده و برای استفاده در تمامی گلخانه ها، باغات و زراعت­های ایران مناسب می­باشد.
بستن

ان پی کی ۳۰-۵-۱۵

NPK 15-5-30+TE

K P N
کود کامل محلول در آب جهت تمامی فصول و محصولات شرکت تولید کننده : Mash chemical بلژیک نحوه مصرف :  آبیاری، محلولپاشی بسته‌بندی : ۱۰ و ۲۵ کیلوگرمی                 این ترکیب حاوی عناصر پر مصرف ازت، فسفر و پتاسیم بوده و کاملاً محلول در آب است. این کود به صورت مخلوط با آب آبیاری و همچنین خاکی قابل مصرف می­باشد. کود مذکور فاقد هر گونه عامل ایجاد کننده شوری در خاک بوده و برای استفاده در تمامی گلخانه ها، باغات و زراعت­های ایران مناسب می­باشد.
بستن

سولفات پتاسیم

Potassium Sulphate - PS

So۳ K۲O
کود سولفات پتاسیم منبع کامل تأمین پتاسیم و گوگرد گیاهان شرکت تولید کننده :Mash chemical بلژیک  نحوه مصرف : محلولپاشی، همراه با آب آبیاری بسته‌بندی :  ۲۵ کیلوگرمی کود شیمیایی سولفات پتاسیم منبع کاملی از پتاسیم و گوگرد در گیاه بوده و باعث بهبود عملکرد و کیفیت محصولات می گردد. علاوه بر این افزایش مقاومت به آفات و بیماری­های گیاهی، افزایش میزان تولید قندها، نشاسته و ویتامین ها، بهبود مقاومت در برابر انواع استرس های محیطی همچون شوری، سرما و خشکی را به دنبال دارد. انحلال صد درصدی این کود در آب امکان محلولپاشی آن را فراهم کرده، دارای ضریب شوری کم نسبت به سایر کود های پتاسیمی بوده و باعث کاهش pH در منطقه ریزوسفر ریشه می­گردد. این کود همچنین به دلیل تکنولوژی بالای تولید و اندازه ذرات بسیار ریز قابلیت استفاده در سیستم های آبیاری تحت فشار را نیز دارد. این کود برای استفاده در تمامی گلخانه­ها، باغات و زراعت­ های ایران مناسب می ­باشد.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS WITH ICONS

Furniture
 • Furniture
 • Lighting
 • Accessories
 • Clocks
 • Cooking
مکان گیرنده
بستن

پرمترین (۲۵ % ئی سی)

Permethrin (25% EC)

حشره کش غیر سیستمیک با اثر تماسی و گوارشی   Non-systemic Insecticide With Contact Action نام تجاری:  آمبوش  Ambush دوره کارنس:  ۷ روز

معرفی: پرمترین حشره‌کشی غیر سیستمیک از گروه پایروتروئیدهای مصنوعی است، که با نحوه اثر تماسی و گوارشی طیف وسیعی ازحشرات و بند پایان را کنترل می‌کند. بطورکلی این ترکیب به منظور کنترل سخت بالپوشان، بالپولکداران، دوبالان، زنبورها و حشرات مکنده روی توتون، چغندرقند، پنبه، سویا، سبزیجات و صیفی جات، پسته، گردو، انجیر، انگور و درختان میوه دانه‌دار و هسته دار و قابل استفاده است.

بستن

کلروتالونیل (۷۲% اس سی)

Chlorothalonil (72% SC)

قارچ کش غیر سیستمیک با اثر حفاظتی

Non-systemic Fungicide With Protective Action نام تجاری: داکونیل Daconil دوره کارنس: ۱۴ روز معرفی : کلروتالونیل، قارچ کشی غیر سیستمیک با اثر حفاظتی است که برای مبارزه با بیماریهای آلترنالیا، لکه موجی و سفیدک دروغی گوجه فرنگی و سیب زمینی به کار برده می‌شود.
مکان گیرنده
بستن

دیمتوات (۴۰ % ئی سی)

Dimethoate (40% EC)

حشره کش سیستمیک با اثر تماسی و گوارشی 

Systemic Insecticide With Contact & Stomach Action نام تجاری: رکسیون   Roxion دوره کارنس:  ۲۱روز

معرفی: دیمتوات حشره کشی است سیستمیک تماسی و گوارشی از گروه سموم ارگانو فسفره که بر علیه شته سبز معمولی وشته سمی غلات، آفات پنبه، چغندر قند، شپشکهای درختان میوه سردسیری، شته وتریپس، سویا، نماتد ساقه یونجه و سایر حشرات مکنده در باغات و مزارع بکار برده میشود. این ترکیب برای زنبور عسل خطرناک است.

بستن

گانزگرین زد ۲۰

Ganzgreen Z20
K Fe S Mg Si Ca
کود پودری بیولوژیک، انقلابی شگرف در ایجاد مقاومت گیاه به انواع بیماری­ها
شرکت تولید کننده : Mash chemical بلژیک نحوه مصرف : محلولپاشی، بذرمال بسته‌بندی : یک کیلوگرم مقدار بالای عنصر سیلیسیم در این کود، کاهش چشمگیر مصرف آفت کش­ها، افزایش ترشح فیتوآلکسین و در نتیجه مقاومت گیاه نسبت به آفات و عوامل بیماریزا، کاهش استرس خشکی و سرما و همچنین سم زدایی را منجر می­گردد. مصرف این کود افزایش ضخامت دیواره سلولی، کلروفیل، رشد ریشه، سنتز پروتئین، گلدهی و نهایتاً افزایش کیفیت و کمیت محصول را بدنبال دارد.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS LOAD MORE PAGINATION

Featured
 • Featured
 • Lighting
 • Accessories
بستن

گانزگرین زد ۲۰

Ganzgreen Z20
K Fe S Mg Si Ca
کود پودری بیولوژیک، انقلابی شگرف در ایجاد مقاومت گیاه به انواع بیماری­ها
شرکت تولید کننده : Mash chemical بلژیک نحوه مصرف : محلولپاشی، بذرمال بسته‌بندی : یک کیلوگرم مقدار بالای عنصر سیلیسیم در این کود، کاهش چشمگیر مصرف آفت کش­ها، افزایش ترشح فیتوآلکسین و در نتیجه مقاومت گیاه نسبت به آفات و عوامل بیماریزا، کاهش استرس خشکی و سرما و همچنین سم زدایی را منجر می­گردد. مصرف این کود افزایش ضخامت دیواره سلولی، کلروفیل، رشد ریشه، سنتز پروتئین، گلدهی و نهایتاً افزایش کیفیت و کمیت محصول را بدنبال دارد.
بستن

گانزگرین کلاسیک

Ganzgreen Classic
K Fe S Mg Si Ca
افزایش عملکرد با کود پودری بیولوژیک بر پایه ی کلسیت
شرکت تولید کننده : Mash chemical بلژیک نحوه مصرف : محلولپاشی، بذرمال بسته‌بندی : یک کیلوگرم گانزگرین کلاسیک، پودری بیولوژیک بر پایه­ی کلسیت میکرونیزه و حاوی بیش از ۱۷ ماده معدنی بوده که مقدار بالای دو عنصر کلسیم و سیلیسیوم در آن بسیار چشمگیر است. افزایش عملکرد و کیفیت محصول، عمر انبارداری، رنگ دهی و مزه بهتر میوه­ها از مزایای استفاده از این کود می­باشد. گانزگرین با ایجاد مقاومت فیزیکی و القایی باعث جلوگیری از بیماریهای قارچی، کاهش مطلوبیت گیاه نسبت به برخی حشرات و در نتیجه منجر به کاهش مصرف آفتکش­ها می­گردد. حساسیت گیاه نیز در برابر انواع استرس­ها کاهش می­ یابد.
بستن

سیتو اسلو

Sytoslow

N
ازت آهسته رهش، افزایش دهنده سبزینه، پروتئین و نهایتاً عملکرد محصول شرکت تولید کننده : Mash chemical بلژیک نحوه مصرف : همراه با آب آبیاری، محلولپاشی بسته‌بندی :۱، ۳، ۵، ۱۰، ۲۰ و ۱۰۰۰ لیتر سیتواسلو یک ترکیب استثنائی حاوی مقدار بسیار بالای ازت آهسته رهش بوده که در کنار عصاره گیاه رازک، علاوه بر در اختیار قرار دادن نیتروژن در طول فصل باعث افزایش تولید سبزینه، پروتئین و نهایتاً عملکرد محصول میگردد. این ترکیب روی دامنه وسیعی از گیاهان زراعی، باغات و گلخانه­ها توصیه می­گردد.
بستن

ان پی کی ۲۰-۲۰-۲۰

NPK 20-20-20+TE

K P N
کود کامل محلول در آب جهت تمامی فصول و محصولات شرکت تولید کننده : Mash chemical بلژیک نحوه مصرف :آبیاری، محلولپاشی بسته‌بندی : ۱۰ و ۲۵ کیلوگرمی این کود پودری که شامل عناصر اصلی نیتروژن، فسفر و پتاسیم به یک نسبت است، دارای انواع عناصر ریزمغذی مهم و مورد نیاز گیاه بوده و نقش موثری در رفع تمام نیازمندی­های گیاه دارد. حلالیت بسیار بالای این کود در آب و قابلیت جذب حداکثری این عناصر از طریق ریشه و برگ از ویژگی های مهم این کود کامل می باشد. از طرف دیگر عناصر ریزمغذی در این کود به صورت کلات EDTA بوده که عناصر ریزمغذی را قادر می سازد تا از دو طریق (محلولپاشی و آبیاری) قابلیت جذب داشته باشد.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS CAROUSEL

Featured
 • Featured
 • Cooking
 • Furniture