XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS

Featured
 • Featured
 • Accessories
 • Furniture
بستن

مونو پتاسیم فسفات

MKP 0-52-34

K P
کود مونو پتاسیم فسفات کاملا محلول در آب شرکت تولید کننده : Mash chemical بلژیک نحوه مصرف :آبیاری، محلولپاشی بسته‌بندی : ۲۵ کیلوگرمی مصرف MKP به دلیل EC کم، برای استفاده در سیستمهای آبیاری، توصیه فراوان شده است. این کود قابلیت خوبی جهت اختلاط با سایر کودها داشته و در کنار آنها می توانند تامین کننده همه نیازهای گیاهان باشد. مونو پتاسیم فسفات می تواند در ابتدای رشد و در زمان شکل گیری ریشه و نیز زمانی که میزان نیتروژن  قابل جذب گیاه، باید تحت کنترل قرار گرفته و به مقدار کم تامین شود، کاربرد خوبی داشته باشد. دارای شاخص شوری زایی بسیار پائین بوده و عاری از کلر، سدیم و عناصر سنگین می باشد. همچنین این نکته مهم نیز در مورد آن قابل توجه است که pH  این ترکیب بین ۴.۸-۴.۲ قرار دارد. مصرف این محصول به دلیل وجود فسفر و پتاسیم در کنار یکدیگر، می تواند از رشد و توسعه بسیاری از بیماریها در گیاه جلوگیری نماید.   این کود کاملاً محلول در آب است و  به صورت مخلوط با آب آبیاری و همچنین محلولپاشی قابل مصرف می­باشد. کود مذکور فاقد هر گونه عامل ایجاد کننده شوری در خاک بوده و برای استفاده در تمامی گلخانه ها، باغات و زراعت­های ایران مناسب می­باشد.
بستن

کلرپیریفوس (۴۰/۸% ئی سی)

Chloropyrifos (40/8% EC)

حشره کش و کنه کش غیر سیستمیک با اثر تماسی، گوارشی و تدخینی

Non-systemic Insecticide/ Acaricide With Contact, Stomach & Fumigant Action نام تجاری: دروسبان   Dursban دوره کارنس: ۷-۱۴ روز

معرفی: کلروپیریفوس از گروه حشره کشهای فسفره الی و زیر گروه اسید فسفروتیوییک با خاصیت غیرسیستمیک و اثر تماسی، گوارشی و تنفسی(تدخینی)، برای کنترل طیف وسیعی از آفات کشاورزی ، خانگی و همچنین ضدعفونی خاک استفاده می شود.

مکان گیرنده
بستن

دیکلرووس (۵۰ % ئی سی)

Dichlorvos (50% EC)

حشره کش با اثر تماسی، گوارشی، تدخینی و نفوذی Insecticide With Contact, Stomach & Fumigant Action نام تجاری:  ددواپ  Dedevap دوره کارنس:  ۲۵ روز

معرفی: دی کلرووس حشره کشی از گروه ترکیبات ارگانوفسفره (مشتقات اسیدفسفریک) است، که بصورت غیر سیستمیک، با اثر تماسی، گوارشی، تنفسی (تدخینی) و نفوذی به فرم امولسیون (%EC50) فرموله می شود. میزان حلالیت این ترکیب در آب در دمای ۲۵ درجه سانتیگراد حدود یک درصد است.دی کلرووس در محیط مرطوب هیدرولیز شده و تولید اسید فسفریک می کند. نیمه عمر(DT50) این ترکیب در دمای ۲۵ درجه سانتیگراد و pH:8 ،سه روز (۳۶ ساعت) است. دی کلرووس در آب و محیطهای اسیدی به تدریج ولی در محیطهای قلیایی بسرعت هیدرولیز می‌شود. تکنیکال این ترکیب روی آهن خورندگی دارد ولی فولاد، آلومینیم و نیکل بدون وجود آب مقاومند. از نظر تماس پوستی و گوارشی سمیت بالایی دارد، همچنین این سم برای حشرات مفید و زنبور عسل خطرناک است.

بستن

سولفات پتاسیم

Potassium Sulphate - PS

So۳ K۲O
کود سولفات پتاسیم منبع کامل تأمین پتاسیم و گوگرد گیاهان شرکت تولید کننده :Mash chemical بلژیک  نحوه مصرف : محلولپاشی، همراه با آب آبیاری بسته‌بندی :  ۲۵ کیلوگرمی کود شیمیایی سولفات پتاسیم منبع کاملی از پتاسیم و گوگرد در گیاه بوده و باعث بهبود عملکرد و کیفیت محصولات می گردد. علاوه بر این افزایش مقاومت به آفات و بیماری­های گیاهی، افزایش میزان تولید قندها، نشاسته و ویتامین ها، بهبود مقاومت در برابر انواع استرس های محیطی همچون شوری، سرما و خشکی را به دنبال دارد. انحلال صد درصدی این کود در آب امکان محلولپاشی آن را فراهم کرده، دارای ضریب شوری کم نسبت به سایر کود های پتاسیمی بوده و باعث کاهش pH در منطقه ریزوسفر ریشه می­گردد. این کود همچنین به دلیل تکنولوژی بالای تولید و اندازه ذرات بسیار ریز قابلیت استفاده در سیستم های آبیاری تحت فشار را نیز دارد. این کود برای استفاده در تمامی گلخانه­ها، باغات و زراعت­ های ایران مناسب می ­باشد.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS SIMPLE

shirt-tab Fashion
Featured
 • Featured
 • Man
 • Woman
مکان گیرنده
بستن

مانوفر پلاس

Manfer Plus

EDDHA Fe
افزایش سبزینه و حضور همیشگی آهن در گیاه با کود مانفر پلاس شرکت تولید کننده : Mash chemical بلژیک  نحوه مصرف : خاک مصرف بسته‌بندی : ۱ کیلوگرمی از آنجایی که یکی از دلایل زردی و کلروز برگ­ها کمبود آهن است استفاده از آهن در تمامی محصولات زراعی و باغی امری اجتناب­ ناپذیر است. آهن در خاک های قلیایی و آهکی به شکل غیر قابل جذب در آمده، بنابراین یکی از روش های جلوگیری از رسوب کردن آهن، کلاته کردن آهن است. آهن به عنوان عنصری که در فتوسنتز و تنفس گیاهی و همچنین تشکیل  سبزینه نقش مهمی بر عهده دارد، یکی از عناصر کلیدی جهت انجام فرآیندهای فیزیولوژیک گیاه می باشد.
مکان گیرنده
بستن

هگزاکونازول (۵ % اس سی)

Hexaconazole (5% SC)

قارچ کش سیستمیک با اثر حفاظتی و معالج Systemic Fungicide With Protective & Curative Action نام تجاری:  آنویل Anvil دوره کارنس:  ۷-۲۱ روز

معرفی: این قارچ کش در بازار با نام تجاری آنویل Anvil (5%SC) موجود می‌باشد. این قارچ‌کش از گروه شیمیایی تریازول‌ها بوده که دارای خاصیت سیستمیک با اثر حفاظتی و معالجه‌ای، موثر بر علیه سفیدک سطحی می‌باشد، که به صورت‌های OL,SC,SGفرموله می‌شود. این قارچ‌کش همچنین برای بلایت و زنگ سیب و سفیدک پودری در انگور استفاده می‌گردد. علاوه بر این روی موز، کدوئیان، فلفل و دیگر محصولات نیز استفاده می‌شود. این قارچ کش از گروه تریازول می‌باشد که طیف وسیعی از قارچ‌ها به ویژه آسکومایست‌ها و بازیدیومایست‌ها را کنترل می‌کند. هگزاکونازول با مشاهده اولین علائم آلودگی مصرف شده و در صورت لزوم تکرار می‌گردد.

مکان گیرنده
بستن

مالاتیون (۵۷ % ئی سی)

Malathion (57% EC)

حشره کش و کنه کش غیر سیستمیک با اثر تماسی، گوارشی و تنفسی  

Non-systemic Insecticide/ Acaricide With Contact, Stomach & Respiratory Action نام تجاری:  مالتوس  maltose دوره کارنس:  ۱۰روز

معرفی: این حشره‌کش از گروه سموم فسفره آلی(Organophosphorus) با خاصیت تماسی، گوارشی، تدخینی و غیر سیستمیک است که دارای طیف حشره کشی بسیار وسیع می باشد. همچنین این سم بصورت فرمولاسیون های مختلفی مانند EC, WP , DP , UL و غیره تولید می‌گردد. مالاتیون علیه آفات غلات، درختان میوه سردسیری، زنجره میوه خوار و شپشک خرما، مگس چغندرقند، مگس گیلاس، آفات سبزی جات، صیفی جات و جالیز، شپشک و شته های مرکبات، پسیل زیتون، آفات یونجه، ملخ آسیایی نیشکر، شته رز و کاج، آفات انباری غلات و حبوبات مورد استفاده قرار می گیرد.

بستن

متالدهاید (۶% بی)

Metaldehyde (6% B)

حلزون کش با اثرتماسی و گوارشی Molluscicide With Contact & Stomach Action نام تجاری:   متالانجی 

معرفی: متالدهاید از گروه شیمیایی ارگانیک‌ها بوده که به صورت طعمه مسموم (B6%) جهت کنترل نرم تنان (حلزونها و لیسکها)، آفت گیاهی، کرم مفتولی و آبدزدکها استفاده می‌شود. در خاک، میکروارگانیسم‌های هوازی و غیر هوازی ایمن سم را به CO2 و آب تجزیه می‌کنند. این ترکیب در حرارت بالا به تدریج دپلیمریزه میشود به این صورت که گسستگی تدریجی در استالدئید ایجاد می‌شود و در نهایت بواسطه تبخیر یا اکسیداسیون به اسید استیک تبدیل می‌شود.

 
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS ALTERNATIVE

Fashion
Featured
 • Featured
 • Man
 • Woman
بستن

کربوکال پلاس

Carbocal Plus

B Ca MgO
تامین سریع عناصر میکرو ماکرو با ترکیب کلات شده با EDTA و گلوکونیک اسید شرکت تولید کننده :  Pomagro  اسپانیا نحوه مصرف :  محلولپاشی بسته‌بندی :  ۱ و ۵ کیلوگرمی کربوکال  پلاس حاوی عامل کلات کننده گلوکونیک اسید بوده و با داشتن کلسیم بالا در کنار بر و منیزیم در گلدهی، رشد میوه و رفع ترک خوردگی میوه بسیار موثر است. این ترکیب در طیف وسیعی از گیاهان زراعی، باغی و گلخانه ها توصیه می گردد.
مکان گیرنده
بستن

مانوفر آهن EDDHSA

Manfer EDDHSA

EDDHSA Fe
حلالیت و جذب بسیار بالا، فاقد سدیم، مقاوم در برابر اشعه UV و سازگار با محیط زیست شرکت تولید کننده : Mash chemical بلژیک  نحوه مصرف : خاک مصرف بسته‌بندی : ۱ کیلوگرمی کود آهن مانفر EDDHSA با ایزومر اورتو-اورتو خالص، نمونه اصلاح شده ترکیب کلات آهن EDDHMA بوده و تای اچ ۱۲ پایدار می باشد. این ترکیب به دلیل حضور گروه سولفونیک اسید، حلالیت و جذب بسیار بالاتری داشته و در مقابل اشعهUV نور خورشید مقاوم بوده و بنابراین از تبدیل ایزومر ارتو- ارتو به سایر ایزومرها جلوگیری می گردد. همچنین نسبت به دیگر انواع کلات زیست تخریب پذیرتر می باشد.
بستن

موش کش برودیفاکوم پلت (۰.۰۰۵%)

Brodifacoum Pellet (%۰.۰۰۵)

موش کش آنتی کواگولانت، بازدارنده ی چرخه ویتامین K1 Anticoagulant rodenticide, inhibitor of vitamin K1 cycle گروه شیمیایی: هیدروکسی کومارین Hydroxy Coumarin ماده موثره : ۰/۰۵ گرم بر کیلوگرم برومادیالون درجه سمیت : Acute Oral LD50<0.4 mg/kg موارد مصرف: علیه موش های کشاورزی، انباری و خانگی میزان مصرف: در مزارع و باغات ۱۰ گرم از طعمه در هر لانه پادزهر: ویتامین K1 تحت نظارت پزشک بسته‌بندی : ۱۰۰ گرمی

معرفی: برودیفاکوم پلت یکی از موش کش های قوی برای از بین بردن انواع موش های بزرگ صحرایی، موش کور و موش خانگی کاربرد دارد. فرم پلت موش کش ببرودیفاکوم به نحوی ساخته شده است که برای جانوران جونده بسیار لذیذ و جالب بوده و در کمترین زمان ممکن آنها را به سمت خود جذب می کند تا از طعمه تغذیه کنند. نحوه اثر موش کش های آنتی کوگولانت باز دارنده چرخه ویتامین k1 و عدم انعقاد خون و خونریزی شدید می باشد.

 
بستن

آمینو اسید

Amino Acids

Crude Ash N Amino Acids
بهبود طعم، اندازه و بازارپسندی محصول با آمینو اسید شرکت تولید کننده :Mash chemical بلژیک  نحوه مصرف :محلولپاشی، همراه با آب آبیاری بسته‌بندی : ۱ کیلوگرمی استفاده از این آمینواسید با ۱۷ نوع مختلف اسید آمینه و دیگر ترکیبات خاص دارای مزایای فراوانی می­باشد که از آن جمله می­توان به افزایش توانایی فتوسنتز و میزان سبزینه، سنتز پروتئین، بهبود طعم، اندازه و بازارپسندی میوه، افزایش رنگ­پذیری و توانایی بیشتر گیاه در غلبه بر انواع استرس­های محیطی اشاره کرد. اسیدهای آمینه همچنین باعث تنظیم فعالیت‌های هورمونی و تعادل فعالیت‌های رویشی و زایشی گیاه شده و گیاه را چندین مرحله جلوتر می برد. از طرف دیگر وجود آمینو اسیدها در خاک می­تواند باعث تقویت فون میکروارگانیسم های خاک شده، همچنین بهبود ساختمان و حاصلخیزی خاک را به دنبال دارد. این ترکیب را می­توان در کشت­های ارگانیک استفاده کرد.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS ARROWS PAGINATION

shirt-tab Electronics
Featured
 • Featured
 • Mobile
 • Smartwatches
مکان گیرنده
بستن

اگریکل آهن

Agrichel Fe

EDTA Fe
کود کلاته اگریکل آهن، افزایش دهنده فتوسنتز و نهایتاً عملکرد شرکت تولید کننده : Mash chemical بلژیک  نحوه مصرف : محلولپاشی بسته‌بندی : ۱ کیلوگرمی آهن اگرچه در ساختار کلروفیل وجود ندارد ولی در سنتز آن و بالطبع در فتوسنتز و تنفس گیاهان نقش مهمی بر عهده دارد. بنابراین تأمین این عنصر به دلیل نقش بسزایی که در بسیاری از فعالیت­های بیوشیمایی دارد، یکی از ضروریات اصلی در تمام گیاهان است. علائم کمبود آهن در اغلب گیاهان به دلیل غیر پویا بودن آن ابتدا در برگ‌های جوان و در قسمت‌های بالایی ساقه مشاهده می­گردد. این کمبود موجب زرد شدن برگ­ها شده ولی رگبرگ­ها تغییری نکرده و همچنان سبز باقی می‌مانند. در نهایت فقر شدید آهن به توقف رشد گیاه منجر می‌گردد. اشاره به این نکته الزامی است که افزایش pH و مصرف بالای کودهای فسفره مانع از جذب عنصر آهن می ­شوند.
بستن

آمینو اسید

Amino Acids

Crude Ash N Amino Acids
بهبود طعم، اندازه و بازارپسندی محصول با آمینو اسید شرکت تولید کننده :Mash chemical بلژیک  نحوه مصرف :محلولپاشی، همراه با آب آبیاری بسته‌بندی : ۱ کیلوگرمی استفاده از این آمینواسید با ۱۷ نوع مختلف اسید آمینه و دیگر ترکیبات خاص دارای مزایای فراوانی می­باشد که از آن جمله می­توان به افزایش توانایی فتوسنتز و میزان سبزینه، سنتز پروتئین، بهبود طعم، اندازه و بازارپسندی میوه، افزایش رنگ­پذیری و توانایی بیشتر گیاه در غلبه بر انواع استرس­های محیطی اشاره کرد. اسیدهای آمینه همچنین باعث تنظیم فعالیت‌های هورمونی و تعادل فعالیت‌های رویشی و زایشی گیاه شده و گیاه را چندین مرحله جلوتر می برد. از طرف دیگر وجود آمینو اسیدها در خاک می­تواند باعث تقویت فون میکروارگانیسم های خاک شده، همچنین بهبود ساختمان و حاصلخیزی خاک را به دنبال دارد. این ترکیب را می­توان در کشت­های ارگانیک استفاده کرد.
بستن

مونو پتاسیم فسفات

MKP 0-52-34

K P
کود مونو پتاسیم فسفات کاملا محلول در آب شرکت تولید کننده : Mash chemical بلژیک نحوه مصرف :آبیاری، محلولپاشی بسته‌بندی : ۲۵ کیلوگرمی مصرف MKP به دلیل EC کم، برای استفاده در سیستمهای آبیاری، توصیه فراوان شده است. این کود قابلیت خوبی جهت اختلاط با سایر کودها داشته و در کنار آنها می توانند تامین کننده همه نیازهای گیاهان باشد. مونو پتاسیم فسفات می تواند در ابتدای رشد و در زمان شکل گیری ریشه و نیز زمانی که میزان نیتروژن  قابل جذب گیاه، باید تحت کنترل قرار گرفته و به مقدار کم تامین شود، کاربرد خوبی داشته باشد. دارای شاخص شوری زایی بسیار پائین بوده و عاری از کلر، سدیم و عناصر سنگین می باشد. همچنین این نکته مهم نیز در مورد آن قابل توجه است که pH  این ترکیب بین ۴.۸-۴.۲ قرار دارد. مصرف این محصول به دلیل وجود فسفر و پتاسیم در کنار یکدیگر، می تواند از رشد و توسعه بسیاری از بیماریها در گیاه جلوگیری نماید.   این کود کاملاً محلول در آب است و  به صورت مخلوط با آب آبیاری و همچنین محلولپاشی قابل مصرف می­باشد. کود مذکور فاقد هر گونه عامل ایجاد کننده شوری در خاک بوده و برای استفاده در تمامی گلخانه ها، باغات و زراعت­های ایران مناسب می­باشد.
بستن

اگریکل منگنز

Agrichel Mn

EDTA Mn
تولید کلروفیل، تسریع جوانه ­زنی و رسیدگی میوه با کود کلاته اگریکل منگنز شرکت تولید کننده : Mash chemical بلژیک  نحوه مصرف : محلولپاشی بسته‌بندی : ۱ کیلوگرمی منگنز همچون آهن عنصری غیر متحرک بوده و در فرآیندهای آنزیمی، احیای نیترات، مـتابولیسم پروتئین، تولید کلروفیل، سنتز قند، تسریع و بهبود جوانه ­زنی، چوبی شدن ساقه گیاه و تسریع رسیدگی میوه نقش بسزایی دارد. از طرف دیگر مقاومت گیاهان را نسبت به پوسیدگی­های ریشه و بیماری­های قارچی هوازی افزایش میدهد. غلات، چغندرقند، سیب زمینی، انگور و میوه‌جات بیشترین حساسیت را به کمبود منگنز دارند. با استفاده از کلات اگریکل منگنز می­توان بر مشکلات مذکور غلبه کرده و کیفیت و کمیت محصول را به حد مطلوب رساند. ضمن اینکه بالا بودن pH مانع جذب عنصر منگنز می­شود.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS WITH ICONS

Furniture
 • Furniture
 • Lighting
 • Accessories
 • Clocks
 • Cooking
بستن

تری کلرفن (۸۰ % اس پی)

Trichlorfon (80% SP)

حشره کشی غیر سیستمیک با اثر تماسی و گوارشی Non-systemic Insecticide With Contact & Stomach Action نام تجاری:  دیپترکس  Dipterex دوره کارنس:  ۷ روز

معرفی: حشره کشی است از گروه ارگانوفسفره دارای اثر گوارشی قوی، اثر تماسی و تا اندازه ای اثر تدخینی می باشد. این حشره کش غیر سیستمیک و دارای تاثیر ضربه ای و فوری است. این حشره کش مهار کننده آنزیم کولین استراز در سیستم عصبی می باشد. طیف اثر آن وسیع و برای کنترل انواع مختلفی از آفات نظیر لارو پروانه ها، سوسک ها، سن ها، مگس ها و ... بکار می رود. از طریق برگ ها و ریشه ها به داخل گیاه نفوذ می کند.

بستن

سایپرمترین (۴۰% ئی سی)

Cypermethrin (40% EC)

حشره کش غیر سیستمیک با اثر تماسی و گوارشی

Non-systemic Insecticide With Contact & Stomach Action نام تجاری: ریپکورد  Ripcord دوره کارنس: ۲۱ روز

معرفی: سایپرمترین یک حشره کش غیرسیستمیک، تماسی و گوارشی است با اثر ابقائی روی گیاه از گروه پایرتروییدها. دارای اثر سریع، پایدار و بسیار موثر روی شب پره ها و حشرات جونده در سیب و پنبه .

 
بستن

اگریکل منگنز

Agrichel Mn

EDTA Mn
تولید کلروفیل، تسریع جوانه ­زنی و رسیدگی میوه با کود کلاته اگریکل منگنز شرکت تولید کننده : Mash chemical بلژیک  نحوه مصرف : محلولپاشی بسته‌بندی : ۱ کیلوگرمی منگنز همچون آهن عنصری غیر متحرک بوده و در فرآیندهای آنزیمی، احیای نیترات، مـتابولیسم پروتئین، تولید کلروفیل، سنتز قند، تسریع و بهبود جوانه ­زنی، چوبی شدن ساقه گیاه و تسریع رسیدگی میوه نقش بسزایی دارد. از طرف دیگر مقاومت گیاهان را نسبت به پوسیدگی­های ریشه و بیماری­های قارچی هوازی افزایش میدهد. غلات، چغندرقند، سیب زمینی، انگور و میوه‌جات بیشترین حساسیت را به کمبود منگنز دارند. با استفاده از کلات اگریکل منگنز می­توان بر مشکلات مذکور غلبه کرده و کیفیت و کمیت محصول را به حد مطلوب رساند. ضمن اینکه بالا بودن pH مانع جذب عنصر منگنز می­شود.
بستن

بذر گوجه فرنگی

گلخانه ای هیبرید رقم F1

 • رقمی فوق‌العاده پربار با ۸ – ۶ عدد میوه در خوشه و با خوشه‌های هم سایز و هم‌رس
 • میوه کاملا سفت با ماندگاری بالا روی بوته، مناسب برای حمل و نقل طولانی
 • فرم میوه گرد با وزن ۲۶۰ – ۲۲۰ گرم
 • دارای بوته و ریشه قوی با مقاومت فوق‌العاده بالا به بیماری‌های بوته میری، کپک خاکستری و ویروی پیچیدگی‌های برگ برگ زرد گوجه فرنگی و ویروس موزائیک تنباکو و بیماری‌های بوته میری، کپک خاکستری
بسته بندی:
 • چاپ پاکت ایستاده زیپ لاک ۵۰۰ گرمی
محصول کشور ترکیه
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS LOAD MORE PAGINATION

Featured
 • Featured
 • Lighting
 • Accessories
بستن

گانزگرین زد ۲۰

Ganzgreen Z20
K Fe S Mg Si Ca
کود پودری بیولوژیک، انقلابی شگرف در ایجاد مقاومت گیاه به انواع بیماری­ها
شرکت تولید کننده : Mash chemical بلژیک نحوه مصرف : محلولپاشی، بذرمال بسته‌بندی : یک کیلوگرم مقدار بالای عنصر سیلیسیم در این کود، کاهش چشمگیر مصرف آفت کش­ها، افزایش ترشح فیتوآلکسین و در نتیجه مقاومت گیاه نسبت به آفات و عوامل بیماریزا، کاهش استرس خشکی و سرما و همچنین سم زدایی را منجر می­گردد. مصرف این کود افزایش ضخامت دیواره سلولی، کلروفیل، رشد ریشه، سنتز پروتئین، گلدهی و نهایتاً افزایش کیفیت و کمیت محصول را بدنبال دارد.
بستن

گانزگرین کلاسیک

Ganzgreen Classic
K Fe S Mg Si Ca
افزایش عملکرد با کود پودری بیولوژیک بر پایه ی کلسیت
شرکت تولید کننده : Mash chemical بلژیک نحوه مصرف : محلولپاشی، بذرمال بسته‌بندی : یک کیلوگرم گانزگرین کلاسیک، پودری بیولوژیک بر پایه­ی کلسیت میکرونیزه و حاوی بیش از ۱۷ ماده معدنی بوده که مقدار بالای دو عنصر کلسیم و سیلیسیوم در آن بسیار چشمگیر است. افزایش عملکرد و کیفیت محصول، عمر انبارداری، رنگ دهی و مزه بهتر میوه­ها از مزایای استفاده از این کود می­باشد. گانزگرین با ایجاد مقاومت فیزیکی و القایی باعث جلوگیری از بیماریهای قارچی، کاهش مطلوبیت گیاه نسبت به برخی حشرات و در نتیجه منجر به کاهش مصرف آفتکش­ها می­گردد. حساسیت گیاه نیز در برابر انواع استرس­ها کاهش می­ یابد.
بستن

سیتو اسلو

Sytoslow

N
ازت آهسته رهش، افزایش دهنده سبزینه، پروتئین و نهایتاً عملکرد محصول شرکت تولید کننده : Mash chemical بلژیک نحوه مصرف : همراه با آب آبیاری، محلولپاشی بسته‌بندی :۱، ۳، ۵، ۱۰، ۲۰ و ۱۰۰۰ لیتر سیتواسلو یک ترکیب استثنائی حاوی مقدار بسیار بالای ازت آهسته رهش بوده که در کنار عصاره گیاه رازک، علاوه بر در اختیار قرار دادن نیتروژن در طول فصل باعث افزایش تولید سبزینه، پروتئین و نهایتاً عملکرد محصول میگردد. این ترکیب روی دامنه وسیعی از گیاهان زراعی، باغات و گلخانه­ها توصیه می­گردد.
بستن

ان پی کی ۲۰-۲۰-۲۰

NPK 20-20-20+TE

K P N
کود کامل محلول در آب جهت تمامی فصول و محصولات شرکت تولید کننده : Mash chemical بلژیک نحوه مصرف :آبیاری، محلولپاشی بسته‌بندی : ۱۰ و ۲۵ کیلوگرمی این کود پودری که شامل عناصر اصلی نیتروژن، فسفر و پتاسیم به یک نسبت است، دارای انواع عناصر ریزمغذی مهم و مورد نیاز گیاه بوده و نقش موثری در رفع تمام نیازمندی­های گیاه دارد. حلالیت بسیار بالای این کود در آب و قابلیت جذب حداکثری این عناصر از طریق ریشه و برگ از ویژگی های مهم این کود کامل می باشد. از طرف دیگر عناصر ریزمغذی در این کود به صورت کلات EDTA بوده که عناصر ریزمغذی را قادر می سازد تا از دو طریق (محلولپاشی و آبیاری) قابلیت جذب داشته باشد.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS CAROUSEL

Featured
 • Featured
 • Cooking
 • Furniture