WOOCOMMERCE

۵ STARS PRODUCTS

Products with all positive feedbacks

کلروتالونیل (۷۲% اس سی)

Chlorothalonil (72% SC)

قارچ کش غیر سیستمیک با اثر حفاظتی

Non-systemic Fungicide With Protective Action

نام تجاری: داکونیل Daconil

دوره کارنس: ۱۴ روز

معرفی : کلروتالونیل، قارچ کشی غیر سیستمیک با اثر حفاظتی است که برای مبارزه با بیماریهای آلترنالیا، لکه موجی و سفیدک دروغی گوجه فرنگی و سیب زمینی به کار برده می‌شود.

فن والریت (۲۰ % ئی سی)

Fenvalerate (20% EC)

حشره کش غیر سیستمیک با اثر تماسی و گوارشی

Non-Systemic Insecticide/ Acaricide With Contact & Stomach Action

نام تجاری:  سومیسیدین Sumicidin

دوره کارنس:  ۱۵ روز

معرفی: فن والریت از گروه حشره کشهای پیریتروئیدی با خاصیت غیر سیستمیک و اثر تماسی و گوارشی می‌باشد. این ترکیب بصورت امولسیون (EC 20%) فرموله می‌شود و کمی نیز خاصیت کنه‌کشی دارد. فن والریت روی آفات گیاهی،مؤثر بوده و جزء اولین پیرتروئیدهای مصنوعی است که به علت قدرت حشره ‌کشی زیاد و دوام در برابر نور خورشید در کشاورزی مورد استفاده قرار گرفت. در محیطهای اسیدی پایدار ولی در محیطهای قلیایی زنجیره استری آن هیدرولیز می‌شود. برای انسان و جانوران خونگرم سمیت متوسط دارد و همچنین روی پوست و چشم نیز ایجاد حساسیت مختصری می‌کند. فن والریت برای ماهیها، زنبورعسل و سایر حشرات مفید ایجاد حساسیت شدید می کند.

مانوفر اس

Manfer (S)

EDDHA Fe

جذب سریع آهن جهت انجام تمام متابولیسم گیاهی با کود مانفر اس

شرکت تولید کننده : Mash chemical بلژیک 
نحوه مصرف : خاک مصرف
بسته‌بندی : ۱ کیلوگرمی


کود آهن میکروگرانوله مانفر اس نیز مشابه ترکیب مانفر پلاس بوده با این تفاوت که درصد ایزومر اورتو-اورتو آن ۴/۲ بوده که در مواردی که نیاز به آهن بیشتر احساس می­گردد، استفاده از این ترکیب مناسب تر است. همچنین این ترکیب دارای حلالیت بالایی بوده و با اغلب کودها سازگار می باشد.

فیتوپتاس

Fitopotas

K
P

افزایش رشد و نمو، افزایش مقاومت به بیماری های گیاهی

شرکت تولید کننده : Mash chemical بلژیک
نحوه مصرف : همراه با آب آبیاری، محلولپاشی
بسته‌بندی : ۱ لیتری


فیتوپتاس یک ترکیب ضروری برای همه کشاورزی و گیاهان بوده و مصرف آن موجب افزایش فتوسنتز، رشد ریشه، گلدهی، اندازه میوه می گردد. فسفر موجود در این ترکیب در فرم فسفیت بوده و باعث افزایش مقاومت گیاه به انواع بیماری های گیاهی شده، فعالیت متابولیت های ضد استرس را در گیاه تحریک کرده و مقاومت گیاه در برابر استرس ها را افزایش می دهد.

متری بوزین (۷۰ % WP)

Metribuzin (70% WP)

علف کش سیستمیک و انتخابی

Systemic & Selective Herbicide

نام تجاری:  سنکور  Sencor 

دوره کارنس:  ۱ تا ۲ ماه

معرفی: این علف کش در بازار با نام تجاری سنکور یافت می­شود. متری بوزین علف کشی از گروه تریازینون با خاصیت سیستمیک و انتخابی ، طیف وسیعی از علفهای هرز پهن برگ و باریک برگ را در بسیاری از محصولات زراعی کنترل می کند. جذب از طریق ریشه و در مواردی توسط برگ­ها می باشد و قابل انتقال در آوندهای چوبی را دارد. گونه­های زراعی خانواده­های شب بو، کدوئیان، کاهو، پیاز، چغندرقند، آفتابگردان، توت­فرنگی، سیب­ زمینی شیرین و توتون نسبت به این علف کش حساس می­باشند. در شرایط هوای خشک و در صورت بالا بودن ماده آلی خاک تاثیر این علفکش کاهش می یابد.

اگریکل منگنز

Agrichel Mn

EDTA Mn

تولید کلروفیل، تسریع جوانه ­زنی و رسیدگی میوه با کود کلاته اگریکل منگنز

شرکت تولید کننده : Mash chemical بلژیک 
نحوه مصرف : محلولپاشی
بسته‌بندی : ۱ کیلوگرمی


منگنز همچون آهن عنصری غیر متحرک بوده و در فرآیندهای آنزیمی، احیای نیترات، مـتابولیسم پروتئین، تولید کلروفیل، سنتز قند، تسریع و بهبود جوانه ­زنی، چوبی شدن ساقه گیاه و تسریع رسیدگی میوه نقش بسزایی دارد. از طرف دیگر مقاومت گیاهان را نسبت به پوسیدگی­های ریشه و بیماری­های قارچی هوازی افزایش میدهد. غلات، چغندرقند، سیب زمینی، انگور و میوه‌جات بیشترین حساسیت را به کمبود منگنز دارند. با استفاده از کلات اگریکل منگنز می­توان بر مشکلات مذکور غلبه کرده و کیفیت و کمیت محصول را به حد مطلوب رساند. ضمن اینکه بالا بودن pH مانع جذب عنصر منگنز می­شود.

To set a product rating go to the desired product page and leave a comment for it with the maximum rating of 5 stars.