WOOCOMMERCE

۵ STARS PRODUCTS

Products with all positive feedbacks

اگریکل منگنز

Agrichel Mn

EDTA Mn

تولید کلروفیل، تسریع جوانه ­زنی و رسیدگی میوه با کود کلاته اگریکل منگنز

شرکت تولید کننده : Mash chemical بلژیک 
نحوه مصرف : محلولپاشی
بسته‌بندی : ۱ کیلوگرمی


منگنز همچون آهن عنصری غیر متحرک بوده و در فرآیندهای آنزیمی، احیای نیترات، مـتابولیسم پروتئین، تولید کلروفیل، سنتز قند، تسریع و بهبود جوانه ­زنی، چوبی شدن ساقه گیاه و تسریع رسیدگی میوه نقش بسزایی دارد. از طرف دیگر مقاومت گیاهان را نسبت به پوسیدگی­های ریشه و بیماری­های قارچی هوازی افزایش میدهد. غلات، چغندرقند، سیب زمینی، انگور و میوه‌جات بیشترین حساسیت را به کمبود منگنز دارند. با استفاده از کلات اگریکل منگنز می­توان بر مشکلات مذکور غلبه کرده و کیفیت و کمیت محصول را به حد مطلوب رساند. ضمن اینکه بالا بودن pH مانع جذب عنصر منگنز می­شود.

جیبرو

Gibbro

Gibberllic acid

تحریک جوانه‌زنی و گل انگیزی، افزایش سایز و تعداد میوه، بهبود برگ دهی

شرکت تولید کننده :  Pomagro  اسپانیا
نحوه مصرف : همراه با آب آبیاری، محلولپاشی
بسته‌بندی : ۲۵۰ سی سی


جیبرو کود جیبرلیک اسید (هورمون جیبرلین) است که یکی از تنظیم کننده های رشد گیاهی است که نقش مهمی در رشد و نمو گیاهان بازی می‌کند، اثراتی از  جمله تحریک وگل دهی، افزایش سایز و تعداد میوه، بهبود برگ دهی، شکستن خواب و تحریک بذور به جوانه‌زنی و گل انگیزی دارد.

ایپرودیون + کاربندازیم (۵۲/۵ % دبلیو پی)

Iprodione + Carbendazim (60% WP)

قارچ کش سیستمیک و تماسی

Systemic & Contact Fungicide

نام تجاری:   رورال ـ تی اس  Rovral-TS

دوره کارنس:  برنج ، گندم و جو : ۳۰ روز    ذرت: ۲۱ روز

معرفی: این قارچ کش در بازار با نام تجاری رورال ـ تی اسRovral-TS (WP 52.5 %) موجود است. این ترکیب از دو جزء قارچ‌کش، یکی حفاظتی (ایپرودیون ۳۵%) و دیگری سیستمیک (کاربندازیم۱۷٫۵%) تشکیل شده است. ایپرودیون از خانواده دی کاربوکسیمیدهاست که به صورت تماسی از حفاظتی و معالجه‌ای دارد. ایپرودیون به علت متابولیسم سریع، به سرعت از بدن موش و نشخوار کنندگان حذف می‌شود، در خاک نیز با متابولیسم سریع و تشکیل گازکربنیک تجزیه می‌شود. نیمه عمر آن (DT 50) در خاک مزرعه ۱۶۰-۲۰ روز است و همچنین تجمع سم در خاک دیده نمی‌شود. ایپرودیون کاربندازیم برای زنبور عسل سمی است. ایپرودیون کاربندازیم نیز از خانواده بنزیمیدازول­هاست که به صورت سیستمیک، با اثر محافظتی و معالجه‌ای عمل می‌نماید. بقای این سم ۳۲-۸ روز است و در تماس با رطوبت هیدرولیز می‌شود. ایپرودیون کاربندازیم نیز برای زنبورعسل خطرناک می‌باشد.

 

کلرپیریفوس (۴۰/۸% EC)

Chloropyrifos (40/8% EC)

حشره کش و کنه کش غیر سیستمیک با اثر تماسی، گوارشی و تدخینی

Non-systemic Insecticide/ Acaricide With Contact, Stomach & Fumigant Action

نام تجاری: دروسبان   Dursban

دوره کارنس: ۷-۱۴ روز

معرفی: کلروپیریفوس از گروه حشره کشهای فسفره الی و زیر گروه اسید فسفروتیوییک با خاصیت غیرسیستمیک و اثر تماسی، گوارشی و تنفسی(تدخینی)، برای کنترل طیف وسیعی از آفات کشاورزی ، خانگی و همچنین ضدعفونی خاک استفاده می شود.

دیازینون (۶۰ % ئی سی)

Diazinon (60% EC)

حشره کش غیر سیستمیک با اثر تماسی، گوارشی و تنفسی

Non-systemic Insecticide With Contact, Stomach & Respiratory Action

نام تجاری:  بازودین Bazodine

دوره کارنس:  ۱۰ روز

معرفی: دیازینون از گروه حشره کشهای فسفره آلی و زیر گروه اسید فسفروتیوئیک بوده که تا حدی خاصیت سیستمیک و نفوذی دارد. این ترکیب باطیف وسیع علیه انواع آفات برگخوار، ساقه خوار و ریشه خوار، مکنده و خاکزی با فرمولاسیونهای امولسیون (EC60%)، پودر وتابل (WP40%) و گرانول (G5% و G10%) بکار می‌رود که فرم گرانول از ریشه جذب شده و وارد قسمتهای سبز گیاه می شود . باید توجه داشت که اگر از این سم برای ضد عفونی بذور و ریشه نهالها استفاده ‌شود، در رشد جوانه ها ایجاد اختلال خواهد نمود. دوام سم در خاک ۱۲ تا ۱۴ هفته است زیرا بشدت جذب کلوئیدهای خاک می‌شود، بطورکلی در مدت ۳-۲ هفته اول بیش از ۵۰ در صد آن تجریه می‌شود. سمیت آن از راه جذب پوستی بسیار زیاد است. جذب پوستی آن ایجاد مسمومیت حاد و مزمن می‌کند. برای ماهیها، زنبور عسل و سایر حشرات مفید خطرناک است.

گانزگرین کلاسیک

Ganzgreen Classic

K Fe S Mg Si Ca

افزایش عملکرد با کود پودری بیولوژیک بر پایه ی کلسیت

شرکت تولید کننده : Mash chemical بلژیک
نحوه مصرف : محلولپاشی، بذرمال
بسته‌بندی : یک کیلوگرم


گانزگرین کلاسیک، پودری بیولوژیک بر پایه­ی کلسیت میکرونیزه و حاوی بیش از ۱۷ ماده معدنی بوده که مقدار بالای دو عنصر کلسیم و سیلیسیوم در آن بسیار چشمگیر است. افزایش عملکرد و کیفیت محصول، عمر انبارداری، رنگ دهی و مزه بهتر میوه­ها از مزایای استفاده از این کود می­باشد. گانزگرین با ایجاد مقاومت فیزیکی و القایی باعث جلوگیری از بیماریهای قارچی، کاهش مطلوبیت گیاه نسبت به برخی حشرات و در نتیجه منجر به کاهش مصرف آفتکش­ها می­گردد. حساسیت گیاه نیز در برابر انواع استرس­ها کاهش می­ یابد.

To set a product rating go to the desired product page and leave a comment for it with the maximum rating of 5 stars.